CL31B332KHFNFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B332KHFNFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3300PF 630V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V