CL31B223KEFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B223KEFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"