CL31B222KIFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B222KIFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"