CL31B103KHFNFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B103KHFNFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE