CL31B103KCCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31B103KCCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 95,486
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN