CL31B102KCCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31B102KCCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK