CL21F474ZBFNNNG SAMSUNG
  • Part Number: CL21F474ZBFNNNG
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 50V Y5V 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS