CL21F334ZACNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21F334ZACNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.33UF 25V Y5V 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 89,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM