CL21F224ZBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21F224ZBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.22UF 50V Y5V 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 76,648
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS