CL21CR47CBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21CR47CBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47PF 50V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM