CL21C510JBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C510JBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 48,294
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM