CL21C430JDCNCNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C430JDCNCNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 43PF 200V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM