CL21C392JBFNNNF SAMSUNG
  • Part Number: CL21C392JBFNNNF
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3900PF 50V NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK