CL21C332JAFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL21C332JAFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"