CL21C301JBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C301JBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 300PF 50V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"