CL21C300JBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C300JBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 30PF 50V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 53,430
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F