CL21C2R4CBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C2R4CBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V