CL21C270JBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C270JBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 51,004
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM