CL21C222JCFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL21C222JCFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 0805
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK