CL21C101JDCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21C101JDCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 20,092
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X