CL21B823KBFNNNG SAMSUNG
  • Part Number: CL21B823KBFNNNG
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"