CL21B683KBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21B683KBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,516
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM