CL21B682KBANNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21B682KBANNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM