CL21B563KBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL21B563KBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.056UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,920
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK