CL21B473KBCNNND SAMSUNG
  • Part Number: CL21B473KBCNNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH