CL21B473JBCNNND SAMSUNG
  • Part Number: CL21B473JBCNNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM