CL21B334KOCNNND SAMSUNG
  • Part Number: CL21B334KOCNNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"