CL21B183KCFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL21B183KCFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.018UF 100V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS