CL10F473ZB8NNND SAMSUNG
  • Part Number: CL10F473ZB8NNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.047UF 50V Y5V 0603
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"