CL10B474KP8NNND SAMSUNG
  • Part Number: CL10B474KP8NNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM