CL10B392KB8NNND SAMSUNG
  • Part Number: CL10B392KB8NNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3900PF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"