CL10A225KQ8NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL10A225KQ8NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 497,769
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM