CL05F474ZQ5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05F474ZQ5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 6.3V Y5V 0402
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK