CL05F333ZA5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05F333ZA5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.033UF 25V Y5V 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 221,536
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"