CL05C820JC51PNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C820JC51PNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V