CL05C430JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C430JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 43PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,432
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"