CL05C3R5CB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C3R5CB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3.5PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE