CL05C2R4CB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C2R4CB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.4PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"