CL05C150JB51PNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C150JB51PNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK