CL05C130JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C130JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 13PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"