CL05C121JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C121JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 239,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM