CL05C121JB51PNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C121JB51PNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM