CL05C102JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C102JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,177
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT