CL05C102JA5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C102JA5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 163,296
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM