CL05C101JB5NFNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C101JB5NFNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK