CL05C101JB51PNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C101JB51PNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 167,205
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE