CL05C100CB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C100CB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 30,921
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X