CL05B472JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B472JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 113,658
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"