CL05B333JO5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B333JO5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V