CL05B223KO5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B223KO5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 94,854
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F